CROSSFIT

Nauka rwania i podrzutu , bojów wykorzystywanych w systemie treningowym Crossfit

Rwanie i podrzut to konkurencje dwuboju olimpijskiego , które zajmują ważne miejsce w systemie treningowym Crossfitu . Braki w technice wykonywania tych ćwiczeń mogą mieć opłakane skutki i wyeliminować ćwiczącego z treningu na wiele tygodni.

We Wrocławiu UKS „Talent” Wrocław to jedyny licencjonowany ośrodek prowadzący szkolenie w dwuboju olimpijskim pod kątem Crossfitu. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych trenerów Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów .

Odpłatność za karnet na 10 wejść po 1,5 godziny zajęcia z trenerem personalnym 200 zł ( to minimum do podstawowego opanowania tych technik)

Jeśli chcesz poznać metodykę , opanować podstawową technikę rwania i podrzutu zapraszamy do UKS” Talent” Wrocław przy ul. Szkockiej 64 we Wrocławiu.
Kontakt; tel. 0 71 34 32 951, kom. 502 376 579.

UKS Talent Wrocław to 8 klub w podnoszeniu ciężarów w Polsce we współzawodnictwie prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

ZAPRASZAMY

Możesz również polubić…