1 % ODPISU OD PODATKU

Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie finansowe naszego Klubu w postaci dotacji, darowizn i odpisów 1% z podatku.  Wierzymy, że nie zawiedliśmy okazanego nam zaufania i podobnie jak w 2015 roku  będziemy mogli realizować nasze cele statutowe dzięki Państwa pomocy.

W tym roku po raz trzeci istnieje możliwość przekazania 1% podatku na rzecz UKS „Talent” Wrocław. Dlatego  zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych sympatyków, byłych zawodników Burzy, Talentu oraz do rodziców. którzy są najlepszymi naszymi sponsorami  o przekazanie na rzecz naszego Klubu 1% podatku.

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU ?

Sposób przekazania tej  darowizny w postaci 1 % odpisu z podatku dochodowego to wpisanie w zeznaniu podatkowym

W RUBRYCE „NUMER KRS”   0000270261

W CELU SZCZEGÓŁOWY : UKS TALENT WROCŁAW 837

BARDZO WAŻNE !!! aby w zeznaniu podatkowym wpisać prawidłowy  NUMER KRS i CEL SZCZEGÓŁOWY.

Ewentualne pomyłki lub brak NUMERU KRS  skutkuje tym, że państwa darowizna nie trafi do Fundacji młodzi- młodym a w konsekwencji do nas.

Brak  adnotacji o CELU SZCZEGÓŁOWYM również spowoduje, że nasz  klub nie otrzyma państwa darowizny. Taka sytuacja miała miejsce w zeszłym roku, przekonało się o tym wielu darczyńców.

Darmowy program do rozliczenia zeznania podatkowego za 2014 rok – PIT znajduje się  na stronie www.mlodzi-mlodym.pl

Jeżeli chcesz możesz nas państwo wspomóc bezpośrednio, wpłacając środki na nasze konto. Poniżej podajemy bank i  nr konta:

Bank PKO BP
nr 56 1020 5242 0000 2102 0140 7071

Adres siedziby i adres korespondencyjny:

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „TALENT”

UL. SZKOCKA 64
54 402 WROCŁAW

Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Zawodniczki, zawodnicy i szkoleniowcy          UKS Talent Wrocław