TRZY MEDALE NA III MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE


                                                                                                                                                          
Dwunastoosobowa reprezentacja naszego kluby walczyła o medale III MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE, które odbyły się w Jasienicy w dniach 22-24.03.13 r.  Na starcie stanęło 205 zawodników w tym 110 zawodniczek. Mistrzostwa rozgrywano w kategorii młodzika młodszego 13-14 lat i młodzika – 15 lat. Do zawodów dopuszczono również zawodników urodzonych w 2001 roku.

          Nasza reprezentacja poszła w ślady starszych kolegów i przywiozła z mistrzostw 3 medale, 2 srebrne i jeden brązowy.

          Medal brązowy w kategorii młodzika w HIRFITA zdobyła Weronika MIKULSKA, która w pojedynku o wejście do strefy medalowej pokonała koleżankę klubową Annę FUTYMĘ 7 do 3. W 1/2 finału Weronika przegrała z późniejszą triumfatorką Gabrielą MROSZCZYK z UKS Dziesiątki Jaworze 3 do 7. Ania FUTYMA sklasyfikowana została na 5 miejscu.

          Autorami srebrnych medali był mikst w kategorii młodzika w składzie Anna FUTYMA i Patryk ZADKA oraz zespół młodzików młodszych w składzie : Bartek BĄTKIEWICZ, Maciej FUTYMA, Antoni KOZŁOWSKI i Kacper PUCHALSKI.

            Na uwagę zasługuje postawa miksta Malwiny SNOWARSKIEJ i Antoniego KOZŁOWSKIEGO, którzy w pojedynku o wejście do strefy medalowej przegrali z mikstem z Żywca 150 do 151 i zajęli w kategorii młodzika młodszego 5 miejsce. Drugi nasz mikst Marta SMOLAK I Maciej FUTYMA , po kwalifikacjach na pierwszym miejscu z wynikiem 664 pkt sklasyfikowany został na 7 miejscu

          Zespół dziewcząt w kategorii młodzika młodszego w składzie Kalina GUZIK, Marta SMOLAK i Malwina SNOWARSKA sklasyfikowany został na 8 miejscu.


                                                                                                                                                          

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=77605

Pobierz protokół:
http://pliki.ukstalent.pl/download.php?file=44

Możesz również polubić…