PAWEŁ MARZEC WYGRYWA W PRUDNIKU

W dniach 24-25.03.18 r. odbyły się w Prudniku  OGÓLNOPOLSKIE HALOWE ZAWODY w konkurencji 4 x 70 m. Zwycięstwo gwarantowało zakwalifikowanie się do reprezentacji kraju na I RUNDĘ PUCHARU ŚWIATA w Szanghaju.

Wśród mężczyzn po kwalifikacjach prowadził Paweł MARZEC z wynikiem 1329 pkt.  Nasz zawodnik w drodze do pierwszej ósemki, która o wyjazd do Szanghaju rywalizowała każdy z każdym pokonał kolegę z klubowego Kajetana KOTLARZA 6 do 2. Następnie  rozstrzygnął na swoją korzyść kolejne 5 pojedynków . Przegrał jedynie w barażu z Pawłem SZAFRANEM 5 do 6 i Sławomirem NAPŁOSZKIEM 3 do 7. To pozwoliło Pawłowi na końcowy sukces i według zapewnień kierownika wyszkolenia PZŁucz Jacka MACIASZKA wyjazd na I RUNDĘ PUCHARU ŚWIATA do Szanghaju w dniach 23-29.04.18 r.

 

W zawodach z naszego klubu wystąpili jeszcze Kajetan KOTLARZ i Bartłomiej BĄTKIEWICZ. Pierwszy sklasyfikowany został na 16 a drugi na 18 miejscu. O występie Ady TRZENIŃSKIEJ piszemy w oddzielnym artykule.

 

W tabelach poniżej przedstawiamy drogę Pawła po końcowy sukces.

 

Gratulujemy i życzymy udanego startu w Szanghaju

Możesz również polubić…