ADRIANNA TRZEBIŃSKA LIDERKĄ WSPÓŁZAWODNICTWA MSiT ZA 2017 R.We WSPÓŁZAWODNICTWIE DZIECI I MŁODZIEŻY prowadzonym przez Ministerstwo SPORTU I Turystyki w 2017 roku brało udział 15 zawodniczek i 17 zawodników sekcji łuczniczej.

Ada TRZEBIŃSKA z ilością 41,16 pkt. jest niekwestionowaną liderką w tej klasyfikacji.  Drugie miejscu ze zdobyczą 38,5 pkt zajął Paweł MARZEC. Miejsce  trzecie przypadło Annie HUK, obecnie żonie Pawła, która zdobyła dla klubu 17,67 pkt. Razem ta trójka młodzieżowców zdobyła ponad 50% punktów ze 180,25 pkt jakie zdobyli zawodnicy tej sekcji.

Najwyżej punktującą zawodniczka w kategorii juniora była Anna FUTYMA  6 zawodniczka MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW z ilością 8 pkt. Drugie miejsce zajął Maciej NIEDŹWIEDŻ a trzecie Kajetan KOTLARZ.

W śród juniorów młodszych najwyżej punktującym zawodnikiem okazał się wicemistrz OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEZY , ANTONI KOZŁOWSKI zdobywca 8 pkt. Na miejscu drugim znalazł się Bartłomiej BATKIEWICZ a na trzecim Maciej JĘDRZEJEWSKI i Jędrzej GRABOWSKI.

W najmłodszej kategorii wiekowej tj. w kategorii młodzika najlepsza okazała się wicemistrzyni Polski Łucja WESOŁOWSKA. Drugie miejsce zajęła Weronika GOCLON a trzecie Weronika WARDĘGA.

Zdobycze punktowe wszystkich biorących udział we Współzawodnictwie w 2017 roku przedstawiamy w tabeli poniżej.

Gratulujemy i dziękujemy  wszystkim zawodniczkom i zawodnikom bo ich wysiłek został nagrodzony 3 miejscem w końcowej klasyfikacji klubów w Polsce w sporcie – ŁUCZNICTWO

Możesz również polubić…