PAWEŁ MARZEC ZWYCIĘZCĄ IV RUNDY PUCHARU POLSKI


                                                                                                                                                            

IV ostatnia Runda PUCHARU POLSKI w łucznictwie, która odbyła się w Głuchołazach w dniach 29-30.09.17 r. zgromadziła na starcie 15 kobiet i 17 zawodników. Klub nasz reprezentowała dwójka zawodników : Adrianna TRZEBIŃSKA i Paweł MARZEC. Bardzo dobrze zaprezentował się Paweł, który został zwycięzcą  IV Rundy PUCHARU POLSKI.  Ada sklasyfikowana została na miejscu 8.

W końcowej klasyfikacji PUCHARU Paweł MARZEC zajął 2 miejsce za Sławomirem NAPŁOSZKIEM z Marymontu Warszawa, zaś Adrianna TRZEBIŃSKA sklasyfikowana została na miejscu 20. Wyniki uzyskane przez naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej


                                                                                                                                                         
                             Gratulacje

Możesz również polubić…