OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                                         

Po sobotnich zmaganiach w chłodzie i deszczu w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA w łucznictwie, nasi zawodnicy już w nieco lepszych warunkach pogodowych rywalizowali w niedzielę w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KLASYFIKACYJNYM w Nowej Rudzie. Turniej odbył się 24.09.17 r na obiektach Centrum Turystyczno-Sportowo i zgromadziły na starcie 125 zawodniczek i zawodników w tym naszą 17 osobową reprezentację.

Bardzo dobrze zaprezentował się w kategorii seniora Paweł MARZEC, który zajął 2 miejsce i Antoni KOZŁOWSKI zwycięzca w kategorii juniora młodszego.  W pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych znaleźli się jeszcze :
– Maja BANASZEWSKA DUDEK – 7 w kategorii seniorek,
– Bartłomiej BATKIEWICZ – 7 w kat. juniora, 
– Marta SMOLAK – 9 w kat.  junioeki,
– Jędrzej GRABOWSKI – 8 w kat. juniora młodszego i
– Kajetan KOTLARZ – 10 w kat. seniora.  

Wyróżnić trzeba również trójkę naszych młodzików startujących w kategorii juniora młodszego : Weronikę GOCLON, Krzysztofa GLAZNĘ i  Wiktora MAZEPĘ, którzy zajęli odpowiednio 10, 19 i 23 miejsce.

Dzielnie walczyli ojcowie naszych zawodników w kategorii seniora. Krzysztof FUTYMA zajął 12 a Sławomir BATKIEWICZ 17 miejsce.

Wyniki wszystkich naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                          

                                    Gratulacje

Możesz również polubić…