BARTŁOMIEJ BĄTKIEWICZ I ANTONI KOZŁOWSKI WYGRYWAJĄ W ŻOŁĘDOWIE
                                                                                                                                                                        

Dziewięćdziesięciu zawodników i zawodniczek uczestniczyło w VI Memoriał Jana KONOPCZYŃSKEGO, który równocześnie był OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJEM KLASYFIKACYJNYM.  W zawodach, które  rozegrano w dn.01.10.2017 r na torach LKS Łucznik  Żołędowo uczestniczyła 6 naszych reprezentantów.  Rewelacyjnie spisał się Bartłomiej BATKIEWICZ  i Antoni KOZŁOWSKI. Obaj wygrali swoje kategorie wiekowe, pierwszy zwyciężył w kategorii juniora drugi w kategorii juniora młodszego. Nie zawiodła Weronika GOCLON i Krzysztof GLAZNA. Oboje startowali w kategorii juniora młodszego. Weronika została sklasyfikowana na 7 a Krzysztof na 8 miejscu. Maciej JĘDRZEJEWSKI zajął  9 a Maciej FUTYMA 12 miejsce w kategorii juniora.  Szczegółowe wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                               

                        Gratulujemy

Możesz również polubić…