VIII PUCHAR GÓR OPAWSKICH                                                                                                                                                                                                                                      

            VIII PUCHAR GÓR OPAWSKICH połączony z Memoriałem Romana KARWANA rozegrano w Prudniku w dn.12.04.15 r. W zawodach wzięło udział 40 zawodniczek i 48 zawodników. W tym gronie wystartowało 9 naszych reprezentantów. W kwalifikacjach strzelano 4 rundy na odległość 70 m. Wśród mężczyzn Paweł MARZEC zajął 3 a Piotr PAJACZEK 5 miejsce. Nasze panie zajęły miejsca poza pierwszą ósemką. Wyniki Pucharu przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                                                                         

         Ania FUTYMA startująca w kategorii juniora młodszego po 4 kwalifikacyjnych rundach na 60 m znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodniczek, które rozgrywały pojedynki w systemie „każdy z każdym”.  Ania z 9 pojedynków wygrała 3        i została  sklasyfikowaną  na 7 miejscu. 

Ciekawe, że Paulina ADAMCZYK z Łucznika Żywiec, która również wygrała 3 pojedynki ale  przegrała w bezpośrednim  z Anią sklasyfikowana została na 6 miejscu.

                                                                                                                                                                                                                                
                                                                  Gratulujemy

Możesz również polubić…