II RUNDA LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE


                                                                                                                                                                       
Równolegle z PUCHAREM GÓR STOŁOWYCH w łucznictwie rozegrana została w Ścinawce Średniej II RUNDA LIGI MŁODZIKÓW.

W kategorii młodzika młodszego zespół w składzie : Patryk BALICKI, Wincent KOMOLA, Jędrzej KOTLARZ i Jacek ZABOJSZCZA zajął 1 miejsce. W tej samej kategorii drużyna dziewcząt zajęła miejsce 2 przegrywając z zespołem ze Ścinawki Sr. 31 pkt. Nasza drużyna startowała w składzie : Nela CIESIELSKA, Dominika GAWROŃSKA, Adrianna SKADORWA, Aleksandra STEC,  Weronika WARDĘGA i uzyskała 2325 pkt

Jakub DOSTAL, Krzysztof GLAZNA, Szymon LASOTA i Wiktor MAZEPA zajęli 1 miejsce w rywalizacji zespołowej w kategorii młodzika starszego.

                                                      Gratulujemy

Możesz również polubić…