TYM RAZEM BEZ MEDALI

O medale HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW w łucznictwie rywalizowało 203 zarodników i zawodniczek. Mistrzostwa odbyły się w Głuchołazach w dniach 16-17.03.19 r. Wzięła w nich udział nasza osobowa reprezentacja.

Do medalu młodziczkom młodszym zabrakło niewiele. Do drugiego miejsca 34 a do trzeciego 33 pkt. To bardzo niewiele na liczonych 270 strzał. Nasz zespół wystąpił w składzie :

  • Wiktoria DZIELENDZIAK,
  • Milena KRZEMIEŃ,
  • Martyna KWAŚNY.

Zespół chłopców w tej samej kategorii wiekowej zajął wysokie 7 miejsce i wystąpił w składzie :

  • Filip CHATYS,
  • Grzegorz DIACONESCU,
  • Maciej SMARDZ.

W kategorii mikstów 8 miejsce zajęła Martyna KWAŚNY i Maciej SMARDZ z wynikiem 1647 pkt. Tylko o punkt mnie zdobył 9 mikst mistrzostw w składzie Wiktoria DZIELENDZIAK i Filip CHATYS. Trzeci nasz mikst, Milena KRZEMIEŃ i Grzegorz DIACONESCU zajął 23 miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom dzielnej postawy

 

Możesz również polubić…