XII MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

                                                                                                                                                                           

    W dniach 03-04.06.17 r. w Warszawie odbyła się dwunasta edycja MIĘDZYNARODOWEGO MEMORIAŁI im. MIECZYSŁAWA NOWAKOWSKIEGO. Zawody zgromadziły na starcie 125 zawodniczek i zawodników w tym 13 osobowa reprezentacja z naszego klubu.

    Wśród kobiet w kategorii seniorek 2 miejsce zajęła Adrianna TRZEBIŃSKA a Maja BANASZEWSKA DUDEK miejsce 9. W kategorii juniora Kajetan KOTLARZ został sklasyfikowany na 2 a Maciej NIEDŹWIEDŹ na 3 miejscu. Marta SMOLAK była 5 a Anna FUTYMA na 8 miejscu.

    Trójka naszych juniorów młodszych : Antoni KOZŁOWSKI, Bartłomiej BĄTKIEWICZ i Maciej FUTYMA startowali zarówno w kategorii juniora i juniora młodszego. W tej pierwszej zajęli odpowiednio 5, 7 i 11 miejsce. W swojej kategorii juniora młodszego Antoni KOZŁOWSKI zajął miejsce 2, Bartłomiej BĄTKIEWICZ miejsce 3 a Maciej FUTYMA 12.

Wyniki naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                

W trakcie rozgrzewki pierwszego dnia zawodów  Jędrzej GRABOWSKI elementem łuku uszkodził i rozciął łuk brwiowy. Opatrzony przez ratownika  został przewieziony do szpitala. Ostatecznie nie wziął udziału w zawodach.

Gdyby rozgrywano memoriał w konkurencji rodzin o zwycięstwo rywalizowałyby: rodziny FUTYMÓW, która startowała w składzie: Krzysztof FUTYMA – ojciec, Anna FUTYMA – córka i syn Maciej FUTYMA, rodzina BATKIEWICZÓW : Sławomir – ojciec i Bartłomiej – syn i KOZŁOWSKICH : Arkadiusz – ojciec i Antoni – syn.

                                Gratulacje

Możesz również polubić…