PUCHAR GÓR STOŁOWYCH W ŁUCZNICTWIE

                                                                                                                                                                       

PUCHAR GÓR STOŁOWYCH w łucznictwie rozegrany w Ścinawce Średniej w dniu 20.05.17 r. zgromadził na starcie 87 zawodniczek i zawodników z 8 klubów dolnośląskich tj. KS Piast Nowa Ruda, OSL Strzelec Legnica, Granit Strzelin, UKS Viktoria Ścinawka Średnia, KS Bobry Jelenia Góra, LZS SKS Raszówka , UKS 95 Wrocław i UKS Talent Wrocław.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi młodzicy. Kategorię młodzika młodszego wygrała Nela CIESIELSKA a Weronika WARDĘGA zajęła miejsce 3. Weronika GOCLON wygrała w kategorii młodzika starszego.  Na miejscu 2 w kategorii młodzika młodszego uplasował się Jędrzej KOTLARZ a Wiktor MAZEPA sklasyfikowany został na miejscu 3 wśród młodzików starszych. Wszystkie wyniki przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                          

W swoich szeregach mieliśmy kilkoro debiutantów, którzy po raz pierwszy wystartowali na otwartych torach. Dla Dominiki AGACIAK i Krzysztofa GLAZNY był to pierwszy start w życiu. Dlatego na kolejnych zawodach należy oczekiwać znacznej poprawy wyników tym bardziej, że warunki pogodowe nie sprzyjały w uzyskaniu dobrych wyników.

Już 03.06.br. kolejna okazja do  sprawdzenia swoich możliwości. Spotykamy się na torach Talentu Wrocław w ramach  X WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY w ŁUCZNICTWIE.

                        Wszystkich serdecznie zapraszamy

Możesz również polubić…