I RUNDA DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW


                                                                                                                                                                          

W Piekarach Śl. 04.03.17 r. zainaugurowano rozgrywki o DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI w podnoszeniu ciężarów. W odróżnieniu od rozgrywek w latach ubiegłych w zespole może startować jedna kobieta, której uzyskany wynik w punktach sinclaira mnożony jest przez współczynnik wynoszący 1,4.  W barwach naszej drużyny udanie wystartowała Agnieszka BACZEWSKA. Nasz odmłodzony zespół zgromadził w pierwszym starcie 1406,3 pkt i sklasyfikowany został na 20 miejscu w kraju.

W tabeli przedstawiamy wyniki naszych reprezentantów.


                                                                                                                                                                        
 
 Kolejna II Runda DMP przewidziana jest na 20-21.05.br. miejsce do ustalenia.

Możesz również polubić…