TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA POLKOWIC.

Równolegle z eliminacjami strefowymi do OOM, w Polkowicach odbył się również „Turniej o Puchar Burmistrza Polkowic w podrzucie”, w którym łącznie zaprezentowało się 6 zawodniczek i 35 zawodników.

Nasz Klub reprezentowany był przez 1 zawodniczkę i 3 zawodników.

Do lat 16 wśród kobiet :

Beata REK  94 – 94,5  podrzuciła  75 kg co dało  77,8 pkt i zajęła II miejsce,

Wśród mężczyzn

Do lat 16

Michał PIASECKI 95- 56,0 podrzucił  67 kg uzyskując  107,9 pkt zajął IV miejsce,

Do lat 18

Mateusz WOJCIECHOWSKI  94 – 115,2 podrzucił  120 kg uzyskał 127,2 pkt i został sklasyfikowany 13 miejscu.

Najlepiej zaprezentował się  Łukasz ZIELIŃSKI , który wygrał klasyfikację do 20 lat. Przy ciężarze ciała 70,4kg podrzucił  146 kg za co uzyskał 193,0 pkt. sinclaira.