TALENT GÓRĄ

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które odbyły się w Wałbrzychu zakończyły rywalizację prowadzoną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.
Aktualnie znamy wyniki dotyczące naszego województwa. Klasyfikację krajową poznamy później po wprowadzeniu wyników Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików z pozostałych stref i po podziale punktów za zawodników, którzy zmieniali barwy klubowe w ostatnich 2 latach.

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTA DZIECI I MŁODZIEŻY W 2011 R. W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

Podobnie jak w ubiegłych latach rywalizację wygrał NASZN KLUB przed ŚLĄSKIEM Wrocław i GÓRNIKIEM Polkowice.

W Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików zdobyliśmy 71 pkt co jest najlepszym wynikiem w tej kategorii wiekowej w historii polskich ciężarów.

Ostateczny wynik byłby jeszcze lepszy ale w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski nie wystartował Rafał SŁAWECKI. Na zajęcie 8 miejsca w kategorii 94 kg wystarczyło 210 kg. Miejsce w punktowanej ósemce były pewne, wystarczyło ściągnąć „marynarkę”. Pechowo, na 9 miejscu zakończył start w MMP Paweł PLUTA a Magda SOBIERAJ „paląc” podrzut nie została sklasyfikowana.

Składamy gratulacje zawodniczkom, zawodnikom, trenerom, którzy mieli udział w tym naszym wspólnym sukcesie.

Możesz również polubić…