PUCHAR GÓR OPAWSKICH DLA PAWŁA MARCA                                                                                                                                                  

Bardzo dobrze rozpoczęła sezon nasza  11 osobowa reprezentacja na  odbywającym się w dniach 09-10.04.17 r. w Prudniku X MIĘDZYNARODOWYM PUCHARZE GÓR OPAWSKICH, który był jednocześnie X MEMORIAŁEM IM. ROMANA KARWANA. Kolejny raz swoją klasę potwierdził Paweł MARZEC. Pierwszy po kwalifikacjach wynikiem 644 pkt.  wygrywając w finale z Adamem ŚCIBSKIM 7 do 1 zajął 1 miejsce. Bardzo dobrze w gronie seniorów zaprezentował się jeszcze junior Kajetan KOTLARZ zajmując wysokie 6 miejsce. Popularny Kajtek w pojedynku o 1/4 pokonał wielokrotnego reprezentanta Polski Marka SZAFRANA by później ulec zawodnikowi gospodarzy Kacprowi HELBINOWI 3 do 7. Pozostali nasi zawodnicy w tej kategorii wiekowej startowali ze zmiennym szczęściem. Krzysztof FUTYMA w 1/16 strzelając w barażu 9  przeszedł do 1/8 gdzie spotkał się Sławomirem NAPŁOSZKIEM, któremu uległ 2 do 6  i ostatecznie sklasyfikowany został na 13 miejscu. Pozostali nasi zawodnicy w tej kategorii wiekowej zajęli miejsca Maciej NIEDŹWIEDŹ 21 a Sławomir BĄTKIEWICZ 24.

W śród kobiet Anna FUTYMA zajęła miejsce 21, Maja BANASZEWSKA DUDEK 16 a Adrianna TRZEBIŃSKA 7. Maja przegrała w 1/8 a Ada w 1/4 z zawodniczą , która reprezentowała nasz kraj na IGRZYSKACH w RIO,  Kariną LIPIARSKĄ PAŁKĄ późniejsza triumfatorką Pucharu.

W kategorii juniora młodszego 6 miejsce zajął Antoni KOZŁOWSKI, Bartłomiej BĄTKIEWICZ był 8 a Maciej FUTYMA 13. Antek w kwalifikacjach „wystrzelał” 618 pkt co dało mu 4 miejsce.  W pojedynku o wejście do strefy medalowej uległ Patrykowi CACAKOWI 3 do 7. Bartek w 1/4 uległ Andrzejowi NIEŚCIOROWI, który został zwycięzcą zawodów.

            Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom udanego startu   

Możesz również polubić…