ZŁOTA PARA


                                                                                                                                                                                    

    Przez dwa dni tj. 04-05.03.17 r. o medale X HALOWYCH MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI i XXXII HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW w łucznictwie w Dobczycach rywalizowało 72 zawodniczki i 90 zawodników.

    Wspaniale spisali się młodzieżowcy, którzy z mistrzostw przywożą 3 medale, 1 złoty i dwa brązowe. Na najwyższym stopniu podium stanęła nasza „ „eksportowa para” Anna HUK i Paweł MARZEC. Nasz mikst w drodze po złoto pokonał kolejno miksty z Unii Pielgrzymka 5 do 1, Marymontu Warszawa 6 do 2 i Obuwnika Prudnik 6 do 0. Medale brązowe zdobył indywidualnie Paweł MARZEC i zespół w składzie : Michał GREC, Paweł MARZEC i Jakub PAJĄCZEK. Bliska zdobycia medalu była Anna HUK, która w barażu 8 do 8 przegrała wejście do strefy medalowej i zajęła ostatecznie 5 miejsce. Michał GREC sklasyfikowany został na 21 a Jakub PAJĄCZEK na 25 miejscu.


                                                                                                                                                                                   

    Gorzej powiodło się juniorom. Mikst w składzie Anna FUTYMA i Maciej NIEDŹWIEDŹ zajął 15 miejsce. Indywidualnie najwyżej sklasyfikowano Macieja NIEDŹWIEDŹIA. Maciek 4 po kwalifikacjach zajął 15 miejsce. Anna FUTYMA zajęła 21 a Kajetan KOTLARZ ledwo 31 miejsce. Mateusz NYCZ nie zakwalifikował się do 32 mistrzostw. Trudno się dziwić, że zespól sklasyfikowano na 9 miejscu.

    Okazją dla juniorów do rewanżu będą MISTRZOSTWA POLSKI na otwartych torach.

Możesz również polubić…