DOLNOŚLASKA GALA SPORTU MŁODZIEŻOWEGO


                                                                                                                                                                                            

Po 2 latach przerwy 02.03.17 r. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu z  udziałem  Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Iwony KRAWCZYK, Dyrektora Wydziału Sportu i Rekreacji Pawła RAŃDY i Prezesa Dolnośląskiej Federacji Sportu Arkadiusza ZAGRODNIKA odbyła się DOLNOŚLASKA GALA SPORTU MŁODZIEZOWEGO.  Podczas Gali  nagrodzono 118 sekcji z 88 klubów  dolnośląskich, które zajęły czołowe miejsca we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wśród wyróżnionych  na 6 miejscu znalazł się nasz klub. Na nagrodę w wysokości 13 tys. zł złożyły się osiągnięcia sekcji łuczniczej 193,49, pkt. i 3 miejsce w Polsce oraz sekcji podnoszenia ciężarów 140 pkt. i 4 miejsce w kraju.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu

Możesz również polubić…