JUNIORZY MŁODSI LUBIĄ BRĄZ – XXVIII MISTRZOSTWA POLSKI

            XXVIII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH odbyły się w dniach 16-18.03.16 r. w Zgierzu. Zgromadziły one na starcie 241 zawodniczek i zawodników z 49 klubów. Zawody uświetniły jubileusz 85 lecia KS Boruta Zgierz. Klub nasz reprezentowany był przez 6 zawodniczek w tym 5 młodziczek i 4 zawodników. Z mistrzostw wracamy z 3 brązowymi medalami. Antoni KOZŁOWSKI został 3 zawodnikiem  w konkurencji indywidualne. Podobnie 3 miejsca wywalczyli Weronika GOCLON wspólnie z Antonim KOZŁOWSKIM w mikście oraz zespół juniorów w składzie: Krzysztof GLAZA, Jędrzej GRABOWSKI, Antoni KOZŁOWSKI i Wiktor MAZEPA.

            Konkurencji indywidualnej Weronika GOCLON zajęła 14 miejsce, Nila CIESIELSKA 25. Wśród juniorów oprócz Antka do 1/16 dostali się jeszcze Jędrzej GRABOWSKI sklasyfikowany ostatecznie na 25 miejscu i Wiktor MAZEPA, który zajął miejsce 28. W uzupełnieni informujemy, że zespół dziewcząt w składzie: Nila CIESIELSKA, Weronika GOCLON, Weronika WESOŁOWSKA i Łucja WARDĘGA zajął 9 miejsce.

W tabeli poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników :

 

Gratulacje

19

Możesz również polubić…