MIKOŁAJ W LEGNICY

Rozegrany w Legnicy 3 grudnia 2011 roku Turniej Mikołajkowy zgromadził na starcie rekordową ilość startujących z 16 klubów. Ogółem w Turnieju brało udział 192 uczestników z tego najliczniejszą grupę 38 osób stanowili zawodniczki i zawodnicy Talentu. Zawody rozegrano we wszystkich kategoriach wiekowych z PIERWSZYM KROKIEM włącznie o, którym piszemy oddzielnie.

Mikołaj (Józef BAŚCIUK trener Strzelca Legnica) i śnieżynka ( Helena Machera prezes Dolnośląskiego Związku Łuczniczego) pozowali do zdjęć z uczestnikami zawodów nie zapominając o wręczeniu słodkich upominków.

KATEGORIA OPEN

Wśród kobiet dzielnie walczyła Magdalena PAWŁOWSKA przegrywając w barażu brązowy medal z Agatą POGODĄ ze Strzelca Legnica. W pierwszej ósemce znalazły się jeszcze 3 nasze reprezentantki.

Rewelacyjnie spisali się nas zawodnicy. W pierwszej ósemce sklasyfikowano aż 5 naszych reprezentantów. Paweł MARZEC wygrał z dwukrotnym olimpijczykiem Piotrem Prociem ze Strzelca Legnica. W finale rundy eliminacyjnej doszło do bezpośredniego bardzo wyrównanego pojedynku między tymi zawodnikami. Lepszym okazał się Paweł strzelając w barażu 10 a Proć 9. W pojedynku o 3 miejsce zwyciężył Dawid MALICKI pokonując Michała GRECA 6 do 4

Poniżej przedstawiamy wyniki rundy kwalifikacyjnej i eliminacyjnej

KATEGORIA MŁODZIK

W tej kategorii reprezentowały nas 2 zawodniczki Anna FUTYMA , która zajęła wysokie 4 miejsce oraz Kasia MIKULEWICZ sklasyfikowana została na 15 pozycji.

Wśród młodzików w tym sezonie Kajetan KOTLARZ nie ma sobie równych ,wygrywa kolejne zawody. Bardzo wysokie miejsca Mateusza NYCZA (3) i Macieja NIEDZWIEDZIA (5).

KATEGORIA ORLIK

Najliczniej obsadzona kategoria wiekowa . Jedyna nasza reprezentantka Martyna JAKUBOWSKA uzyskała bardzo dobry wynik wygrywając z zawodniczką ze Ścinawki Śr
Pauliną MAJCHRZAK „strzelając” 1 dziesiątkę więcej. Wśród chłopców można liczyć na Antka KOZŁOWSKIEGO, który podobnie jak Kajtek wygrywa kolejne zawody. Szczególny prezent na Mikołaja sprawił sobie Bartek uzyskując dobry wynik i po raz pierwszy stanął na podium. życzymy mu, żeby już z niego nie „schodził” Na wyróżnienie zasługuje postawa Grzegorz NYCZA, Kacpra PUCHALSKIEGO i Dominika Miszczuka dwaj pierwsi uzyskali dobre wyniki a Dominik Miszczuk pobił rekord życiowy. Maćkowi FUTYMIE Mikołaj nie „wyszedł” ale pewnie o nim nie zapomniał i przyniósł mu liczne prezenty.

KATEGORIA APACZ

Michał ZAKRZEWSKI zajął 2 miejsce przegrywając dwoma punktami najwyższe podium. Jędrek KOTLARZ najmłodszy wśród apaczy idzie w ślady starszego brata i bez kompleksów rywalizuje ze starszymi kolegami. Wśród dziewcząt w tej kategorii wiekowej nasz klub nie był reprezentowany. Liczymy na siostrę Kajtka i Jędrka.

 

                                                    

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=67594

Możesz również polubić…