DZIEWCZĘTA GÓRĄ NA HALOWYCH MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA
                                                                                                                                                                          

Z HALOWYCH MISTRZOSTW DOLNEGO Śl. DZIECI i MŁODZIKÓW w łucznictwie , które odbyły się 04.03.17 r. Ścinawce Śr. Przywozimy 7 medali. Złotymi medalistkami zostały : Alicja HUK w kat. wiekowej Orlik, Łucja WESOŁOWSKA i Weronika GOCLON. Pierwsza w kategorii wiekowej młodzika młodszego druga starszego. Medale brązowe medale zdobyli : Anna DZIERKA w  kat. Orlik , Weronika WARDĘGA, Jędrzej KOTLARZ w kat. młodzika młodszego i Jakub DOSTAL w kat młodzika starszego.

Ogółem w mistrzostwach wzięło udział 89 zawodniczek i zawodników w tym 22 z naszego klubu

Wyniki wszystkich naszych zawodników przedstawiamy w tabelach poniżej.


                                                                                                                                                                            

Gratulujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą walkę !!

Możesz również polubić…