UDANY DEBIUT DOMINIKA KŁYSZA I FILIPA WITASIKA                                                                                                                                                                            

II WIELOBÓJ ATLETYCZNY  udziałem 35 zawodniczek i zawodników odbył się 11.02.17 r. w Oławie  przy ul. Paderewskiego 6.  Nowy obiekt na którym odbyły się zawody, został zaadoptowany przez Katarzynę i Waldemara OSTAPSKICH na CENTRUM SPORTÓW SIŁOWYCH i FITNESS.   Gospodarzem zawodów był MAKS Tytan. Na Wielobój składały się następujące konkurencje : 
•    Skłony tułowia w czasie 30 sekund,
•    Skok w dal obunóż,
•    Skłon tułowia,
•    Rwanie ( w kategorii wiekowej do 12 lat oceniano technikę wykonania boju).

Nasza skromna 4 osobowa reprezentacja zdobyła 24 pkt i zajęła 4 miejsce. Na podium miejsca zajęli: Tomasz MUSZ w kategorii do 15 lat miejsce 2 i Dorian LUBASIŃSKI do lat 12 miejsce 3. Dla Dominika KŁYSZA i Filipa WITASIKA był to udany  debiut. Zajęli odpowiednio 12 i 8 miejsce.

Wyniki naszych zawodników prezentujemy w tabeli poniżej

Tu wstaw tabelę

Gratulujemy zawodnikom udanego startu a organizatorom za miłą atmosferę i gościnność. Wszyscy uczestnicy  zawodów otrzymali dyplomy oraz słodycze.

Możesz również polubić…