HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                                             

Pierwsze halowe zawody w łucznictwie na Dolnym Śląsku odbyły się 11.02.17 r. w Świebodzicach na obiekcie miejscowego OSiRu.  Zgromadziły na starcie 70 zawodniczek i zawodników w łukach klasycznych z 9 klubów dolnośląskich. Indywidualnymi Halowymi Mistrzami Dolnego Śląska zostali nasi zawodnicy: Adrianna TRZEBIŃSKA i Paweł MARZEC. Oni też okazali się najlepszym mikstem.


                                                                                                                                                                         

W rywalizacji zespołów w kategorii mężczyzn zajęliśmy 3 pierwsze miejsca. Wygrał Talent I w składzie: Bartłomiej BĄTKIEWICZ, Krzysztof FUTYMA, Kajetan KOTLARZ i Paweł MARZEC. Niespodziankę sprawił zespół Talentu III, który wygrał z faworyzowanym zespołem Talentu II.  Czwarty nasz zespół sklasyfikowany został na 8 miejscu.


                                                                                                                                                                            

Rywalizację wśród zespołów kobiecych wygrał zespół Talentu I w składzie : Maja BANASZEWSKA DUDEK, Anna FUTYMA, Marta SMOLAK i Ada TRZEBIŃSKA. Trzecie miejsce zajął zespół Talentu II, który w barażu przegrał pojedynek o finał z zespołem Victorii ze Ścinawki Śr. (przy remisie 26 do 26 zespół Victorii miał 10). Talent III zajął miejsce 5.

W tabeli przedstawiamy wyniki  naszych reprezentantów.


                                                                                                                                                                        

Wszystkie wyniki na stronie  http://www.ianseo.net/Details.php?toid=2373

                        Gratulujemy

Możesz również polubić…