ADA TRZEBIŃSKA NAJLEPSZA W TERESINIE , PAWEŁ MARZEC W PRUDNIKU                                                                                                                                                                                         

W dwóch odległych od siebie miastach w tym samym terminie tj. 04-05.02.17 roku odbyły się halowe zawody w łucznictwie klasycznym. 

W Teresinie na VIII memoriale im. Karola HIBNERA, wystartowała 170 zawodniczek i zawodników w tym  5 naszych reprezentantów . Najlepiej zaprezentowała się Adrianna TRZEBIŃSKA, która w finale kategorii seniorek pokonała zawodniczę z Marymontu Warszawa Annę PACZULSKĄ  6 do 2.  Szóste miejsce zajął Krzysztof FUTYMA. Pozostali nasi reprezentanci  zajęli kolejno : Marta SMOLAK  10 miejsce w kategorii juniora oraz   Maciej FUTYMA  9 a Maciej JĘDRZEJEWSKI  10 miejsce w kategorii wiekowej juniora młodszego. Wyniki z Teresina w tabeli poniżej.

Wyniki na http://ianseo.net/Details.php?toId=2416

                                                                                                                                                                                         

W tym samym czasie w Prudniku w MIĘDZYNARODOWYCH  ZAWODACH HALOWYCH   wystartowało  64 zawodników.  Wysoką formą wykazał się Paweł MARZEC, który wygrał w kategorii wiekowej seniora pokonując w finale zawodnika gospodarzy Kacpra HELBINA 6 do 0. Maciej NIEDŹWIEDŹ  w pojedynku o 1/16 pokonał  Sławomir BATKIEWICZ  6 do 4 by później przegrać do zera z Pawłem MARCEM. Ostatecznie Maciek zajął 16  a Sławomir BATKIEWICZ 17 miejsce. Dwóch pozostałych naszych reprezentantów , Bartosz BATKIEWICZ  i Antoni KOZŁOWSKI   startujących w kategorii wiekowej juniora młodszego zajęło odpowiednio 4 i 10 miejsce. Bartek w pojedynku o finał przegrał z  Wiktorem WINDAKIEM  2 do 6. W pojedynku o brąz musiał uznać wyższość Patryka  CACAKA.


                                                                                                                                                                                    

                                Gratulacje

Możesz również polubić…