WIELOBÓJ ATLETYCZNY NR III

Osiemnaście zawodniczek i zawodników z trzech dolnośląskich klubów wzięło udział w III rundzie WIELOBOJU ATLETYCZNEGO, która odbył się 26.09.16 r. w Obornikach Śl. Wielobój składał się z następujących konkurencji :

  • Bieg na 50 m

  • Trójskok obunóż,

  • Pomiar siły dłoni,

  • Podrzut.

Podczas zawodówStella LUBASIŃSKA, która zajęła 2 miejsce w kategorii wiekowej do 15 lat ustanowiła rekord życiowy w podrzucie wynikiem 55 kg co jest dobrym prognostykiem przed MISTRZOSTWAMI POLSKI MŁODZIKÓW. Wśród chłopców Tomasz MUSZzajął 1 miejsce w kategorii wiekowej do 13 lat . Najmłodszym uczestnik zawodów był 6 letni Dorian LUBASIŃSKI, brat Stelli. Pozostali nasi zawodnicy startowali w kategorii wiekowej do 15 lat i zajęli odpowiednio : Adam MALICKI 4, wracający po złamaniu obojczyka do treningów Tomasz BACZEWSKI 6 i nowy nasz nabytek z Kolbuszowej Krystian RZEPKA7 miejsce.

Do rozegrania została jeszcze IV runda WIELOBOJU ATLETYCZNEGO. Termin i miejsce zostanie ustalone na najbliższym zebraniu Zarządu DZPC.

Tak startowali nasi zawodnicy.

 

                                                                                                                                                                                                             

Klasyfikacja indywidualna i drużynowa po III rundach Wieloboju Atletycznego.                                                                                                                                                                                                     

Do rozegrania została jeszcze IV runda WIELOBOJU ATLETYCZNEGO. Termin i miejsce zostanie ustalone na najbliższym zebraniu Zarządu DZPC.

 

Możesz również polubić…