MIŁA, ŚLICZNA, INTELIGENTNA, WYGADANA

                                                                                                                                                      

Elwira CICHOWSKA bo o niej mowa, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski Juniorek w podnoszeniu ciężarów została zaproszona przez TVN do programu „Dzień dobry TVN” w którym wystąpi razem z Mistrzem Olimpijskim z Londynu Adrianem ZIELIŃSKIM.

Elwira wraz z siostrami, Emilią i Pauliną rozpoczynała swoją przygodę z podnoszeniem ciężarów w Strzelinie w KS Strzelec pod okiem trenera Mirosława ŻYCZKOWSKIEGO. Obecnie studentka Wyższej Szkoły Bankowości we Wrocławiu od wielu lat reprezentuje barwy naszego klubu.

Nagranie zostanie wyemitowane w środę 03.10.br w programie „Dzień dobry TVN”

Zapraszamy do oglądania

Możesz również polubić…