SREBRO I BRĄZ NA HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE
                                                                                                                                                                           

Na odbywających się w Kielnarowej w dniach 18-19.02.17 r. HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI  SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE nasza skromna 5 osobowa reprezentacja zdobyła dwa medale. Medal srebrny wywalczyła zespół mężczyzn w składzie : Bartłomiej BĄTKIEWICZ, Krzysztof  FUTYMA, Kajetan KOTLARZ i Paweł MARZEC.  Nasz zespół uległ w pojedynku o złoty medal mistrzostw zespołowi z Marymontu Warszawa.  Medal brązowy stał się udziałem Adrianny TRZEBIŃSKIEJ i Pawła MARCA, którzy zajmując 6 miejsce po kwalifikacjach, kolejno pokonali wyżej rozstawione zespoły  Stelli Kielce (3), Łucznika Żywiec (2) w stosunku 6 do 2. W pojedynku o finał ulegli mikstowi z Prudnika 3 do 5.

Indywidualnie Adrianna TRZEBIŃSKA zajęła 7, Paweł MARZEC 10, Kajetan KOTLARZ 11, Bartłomiej BATKIEWICZ 16  miejsce.  Warto dodać, że Bartek został najwyżej sklasyfikowany  z juniorów młodszych , którzy startowali w mistrzostwach .

Wyniki podajemy w tabeli poniżej.

                                                                                                                                                                          

Proponujemy by oprócz banneru o zgodzie, organizator eksponował baner cytując  Ignacego KRASICKIEGO „ Prawdziwa cnota, krytyki się nie boi”

Zawodniczce i zawodnikom gratulujemy.

Możesz również polubić…