ORZEŁ CZY RESZKA ? – RZUT MONETĄ DECYDOWAŁ                                                                                                                               

W niedzielę13.09.2015 r. odbyły się MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLASKA DZIECI I MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE. Zgromadziły one na obiektach OSiRu w Strzelinie 89 zawodniczek i zawodników. Na 8 rozegranych konkurencji wiekowych nasi zawodnicy triumfowali w 5. Swoje kategorie wiekowe wygrali :

KATEGORIA APACZ

  • Anna Dzierka

  • Alicja HUK

W tej kategorii rywalizacja była bardzo zacięta. Obie zawodniczki uzyskały identyczny wynik 314 pkt i tyle samo „dziesiątek” O kolejności zadecydował rzut moneta. Los okazał się łaskawszy dla Ani i ona została najlepszą apaczką.

KATEGORIA ORLIK

  • Łucja WESÓLOWSKA

Nasz etatowy lider tej kategorii wiekowej Jędrzej KOTLARZsklasyfikowany został na 2 miejscu. Trzecie miejsce wśród dziewcząt zajęła Weronika WARDĘGA

KATEGORIA MŁODZIK MŁODSZY

  • Jędrzej GRABOWSKI

Jędrzej czyni stałe postępy i godnie zastąpił Antka.

Michał ZAKRZEWSKIzajął 3 a Wiktor MAZEPA6 miejsce.

KATEGORIA MŁODZIK

  • Barbara SAWICKA,

  • Antoni KOZŁOWSKI

Antek jest jeszcze młodzikiem młodszym lecz ze względu na reprezentowany przez niego wysoki poziom sportowy startuje w kategorii wyższej. Julia WAŁĘSAzajęła 3 Kamila KAPUŚNIAK4 miejsce.

Pięciu kolejnych zawodników Talentu w czasie dekoracji stanęło za Antkiem. Świadczy to o prawdziwej dominacji w tej kategorii wiekowej zawodników naszego klubu. Kolejne miejsca zajęli :Maciej JĘDRZEJEWSKI, Grzegorz NYCZ, Maciej FUTYMA, Bartłomiej BATKIEWICZ, Adam SKWIERTNIANSKI.

Wyniki wszystkich naszych reprezentantów podajemy w tabeli.


                                                                                                                                                                                                     

Mistrzostwa były ostatnim sprawdzianem przed OGÓLNOPOLSKIM FINAŁEM LIGI MŁODZIKÓW, który odbędzie się 20.09.15 r w Bodzentynie.

Życzymy powtórzenia wyników

Możesz również polubić…