I RUNDA LIGI MŁODZIKÓW                                                                                                                                                         
           
Tegoroczna Liga Młodzików rozgrywana jest według nowej formuły. Wynik zespołu to suma punktów uzyskanych przez 2 zawodników w kategorii młodzika i 2 w kategorii młodzika młodszego. Szesnaście najlepszych zespołów po 3 rundach wystartuje w Finale, który przewidziany jest na 22.09.br. w Krakowie.

          PIERWSZĄ RUNDA LIGI MŁODZIKÓW rozegrano równolegle z Turniejem Łuczniczym w Karczowiskach. Zespół dziewcząt zajął 1 miejsce z bardzo wysokim wynikiem 2342 pkt. Drużyna chłopców zajęła 2 miejsce ze stratą 1 punktu do 1 miejsca.

          Poniżej przedstawiamy wyniki I RUNDY LIGI MŁODZIKÓW

                                                                                                                                                         

          Runda II odbędzie się 18.05.13 r. w Ścinawce Śr. A III we Wrocławiu 01.06.13 r.

 
 
                                                                                   Gratulujemy


Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=78868

Możesz również polubić…