GRAND PRIX im. JEZRZEGO JAŚNIAKA


                                                                                                                                                                        

W sobotę 25.02.2017 r. na obiekcie Talentu ze sztangą zmagali się młodzi zawodnicy klubu i Tytana Oława , natomiast w Konstantynowie Łódzkim w ramach GRAND PRIX  im. Jerzego JAŚNIAKA  Seniora rywalizacje podjęli starsi wiekiem (ale niekoniecznie duchem) członkowie klubu.

Zorganizowane w Konstantynowie Łódzkim zawody miały na celu, poza rywalizacją sportową, uczczenie pamięci zmarłego w ubiegłym roku wieloletniego trenera KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki Jerzego JAŚNIAKA  seniora. Na konstantynowskim pomoście wystartowali Barbara POSLEDNIAK w kategorii Open oraz Marek PRZYBYLAK  w kategorii wiekowej 50-59.

Zawody zostały rozegrane według tabeli Meltzer Malone, czyli uwzględniały wiek zawodników a nie jedynie wagę jak w przypadku punktacji Sinclaira.

Oboje nasi reprezentanci zajęli medalowe miejsca. Marek PRZYBYLAK  z wynikiem 221 kg w dwuboju (89,2 – 101+120) zajął pierwsze miejsce. Natomiast Barbara POŚLEDNIAK  drugie z wynikiem 107 kg (61,4  – 44+63). Podziękowania  dla  organizatorów za wspaniałe i profesjonalne przygotowanie zawodów.

                                                              Gratulacje

Możesz również polubić…