WESOŁOWSKA, SNOWARSKA I MIKULSKA WYGRYWAJĄ W STRZELINIE
                                                                                                                                                         

W niedzielę 09.06,13 r. na stadionie OSiRu w Strzelinie odbyły się Dolnośląskie Zawody Łucznicze Dzieci i Młodzików w łucznictwie. W zawodach wzięło udział 89 zawodniczek i zawodników z 7 klubów dolnośląskich. Rywalizowano w 4 kategoriach wiekowych : APACZ, ORLIK, MŁODZIK i MŁODZIK STARSZY.

Nasze zawodniczki okazały się najlepsze w trzech na cztery kategorie wekowe.

Kategorię APACZ wygrała Łucja WESOŁOWSKA z nowym rekordem życiowym 330 pkt. Jej koleżanka klubowa Weronika WARDĘGA w tej samej kategorii zajęła 3 miejsce. Wśród chłopców Jędrzej KOTLARZ był 7.


                                                                                                                                                       

W kategorii ORLIK Antoni KOZŁOWSKI sklasyfikowany został na 2 miejscu a Michał ZAKRZEWSKI na miejscu 5. Nie mieliśmy w tej kategorii naszej przedstawicielki.


                                                                                                                                                       

Drugą naszą triumfatorką była w kategorii MŁODZIKA Malwina SNOWARSKA, która pokonała Karolinę SKORUPSKĄ ze Strzelina i koleżankę klubowa  Karolinę GUZIK. Z pięciu naszych zawodników w tej kategorii wiekowej najlepszy okazał się Maciej FUTYMA który zajął 2 miejsce. Miejsca kolejne zajęli Bartek BATKIEWICZ, Kacper PUCHALSKI, Grzegorz NYCZ i na miejscu 9 sklasyfikowano Macieja JĘDRZEJEWSKIEGO.

Weronika MIKULSKA przyzwyczaiła nas do tego, że jest najlepsza w kategorii wiekowej MŁODZIKA STARSZEGO , tak było i tym razem. Miejsce 3 zajęła Ania FUTYMA. Mateusza WATRASA sklasyfikowano na miejscu 4.


                                                                                                                                                         

 

 
                                                                                Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=80969

Możesz również polubić…