NASI W KADRZE NARODOWEJ W ŁUKACH OLIMPIJSKICH NA 2017 ROK

Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego podał ilościowy i imienny skład Kadry Narodowej w łucznictwie olimpijskim na I półrocze 2017 rok. Dokładnie nie wiemy ile zawodniczek i zawodników naszego klubu się w niej znajduje. Stany ilościowe nie zgadzają się z wykazem  imiennymi. Pewnie PZŁucz sprostuje tą rozbieżność.

Poniżej w tabelach podajemy skład ilościowy KN i imienną listę  zawodników KN z naszego klubu.


                                                                                                                                                                                             

Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom, którzy  zakwalifikowali się do Kadry Narodowej. Życzymy Wam poprawy wyników, które pozwolą na utrzymanie się KN  w II półroczu 2017 r. Mamy nadzieję, że dołączy do Was Krzysztof FUTYMA.

Możesz również polubić…