UDANY PIERWSZY DZIEŃ NA MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI                                                                                                                                                                                           
W pierwszym dniu MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w łucznictwie, które w dniach 02-03,07.br. odbywają się w Krotoszycach koło Złotoryi, nasza skromna siedmioosobowa reprezentacja wywalczyła już 3 medale. Medale brązowe zdobył zespół mężczyzn w składzie:  Michał GREC, Paweł MARZEC, Piotr PAJĄCZEK i ŁUKASZ PIELICHOWSKI, który w pojedynku o finał przegrał z zespołem Stelli  Kielce. Drugi brąz przypadł Annie  HUK i Pawłowi MARCOWI, którzy przegrali w półfinale z drugą naszą parą Adrianną TRZEBIŃSKĄ i Michałem GRECEM. Do wyłonienia zwycięscy tego pojedynku potrzebny był baraż w którym Ada z Michałem okazali się lepsi. Jutro w finale powalczą o złoto.  Odrobiny szczęścia zabrakło aby nasze panie w składzie Anna HUK, CHMIEL  Adrianna TRZEBIŃSKA też wracały z mistrzostw z medalem. Ostatecznie zajęły 7 miejsce.
 
Jutro finał miksta z naszym udziałem i pojedynki indywidualne . Liczymy na powiększenie zdobyczy medalowych. Trzymamy kciuki.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=97121

Możesz również polubić…