KOLEJNY MEDAL MONIKI DZIENIS


                                                                                                                                                                                          
Tydzień po zdobyciu złotego medalu na AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH POLSKI w kategorii 63 kg Monika dorzuciła medal brązowy z MISTRZOSTW POLSKI SENIOREK.  Na mistrzostwach, które odbywają się  w Mroczy i potrwają do 03 .07.16 r.  Monika w kategorii wagowej do 58 kg uzyskała wynik 178 kg (83+95) co dało  251,88 pkt. Sinclaira. Jest to pierwszy medal zdobyty przez zawodniczkę Talentu na MISTRZOSTWACH POLSKI SENIOREK w podnoszeniu ciężarów.

Tym samym nasza zawodniczka zwiększyła szansę na wyjazd z reprezentacją Polski na MISTRZOSTWA EUROPY  do 23 lat.

W lipcu razem z Agnieszką BACZEWSKA i Darią NOWAK wyjeżdża na zgrupowanie szkoleniowe kadry w ramach przygotowania do w/w imprezy.

                    Wielkie gratulacje dla MONIKI i Trenera

Możesz również polubić…