KOLEJNE MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH


                                                                                                                                             
W dniach 10-11.03.12 r w Tyczynie koło Rzeszowa o medale w HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH w łucznictwie rywalizowało 120 zawodników i 63 zawodniczki. Adrianna TRZEBIŃSKA, Paweł BURCHART, Kajetan KOTLARZ, Mateusz NYCZ i Jakub PAJĄCZEK pozazdrościli starszym kolegom i również z Mistrzostw przywożą medale.

Złoty medal Mistrzostw zdobył nasz mikst w składzie Ada TRZEBIŃSKA i Jakub PAJĄCZEK. W rywalizacji juniorek młodszych Ada wywalczyła srebrny medal. Mniej szczęścia w walce o medale miał nasz zespół, który mimo, że we wcześniejszych przejściach uzyskiwał najwyższe wyniki w walce o brązowy medal przegrał z zespołem Łucznika Żywiec i zajął najbardziej nie lubiane przez sportowców 4 miejsc.

Do tej pory rozegrano 3 imprezy rangi Halowych Mistrzostw Polski : HMP Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych na, których było do zdobycia 15 kompletów medali. Dotychczasowe zdobycze naszego klubu to 5 złotych, 2 srebrne i 1 medal brązowy.

Za tydzień w Teresinie odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików. Mamy nadzieję, że szczęśliwa „medalowa” passa będzie trwać

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=68891

Możesz również polubić…