AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW                                                                                                                                                                                                            

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi studenci  na AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH POLSKI w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się 24.06.16 r w Częstochowie. Złoty medal z Częstochowy przywiezie Monika DZIENIS, która zwyciężyła w kategorii wagowej do 63 kg i okazała się 2 zawodniczką mistrzostw w punktacji sinclaira. Daria NOWAK zajęła 2,  Agnieszka BACZEWSKA 3 miejsce w kategorii wagowej do 58 kg. Hanna GRONOWSKA oprócz  walki z rywalkami walczyła z kontuzją i zajęła 4 miejsce. Jedyny nasz student Maksymilian RUSOWSKI zajął 3 miejsce w kategorii wagowej do 77 kg.

Daria NOWAK, Hanna GRONOWSKA i Maksymilian RUSOWSKI to studenci AWF Wrocław, Agnieszka BACZEWSKA reprezentuje Politechnikę Wrocławską a Monika DZIENIS Uniwersytet Ekonomiczny.

W punktacji uczelni i klubów AWF Wrocław i UKS Talent sklasyfikowane został na 3 miejscu.


                                                                                                                                                                                                             

Mistrzostwa były eliminacją do AKADEMICKICH MISTRZOSTW ŚWIATA. W lipcu nasze medalistki wyjeżdżają na zgrupowanie przed tą imprezą.

Gratulujemy i życzymy zakwalifikowania się do reprezentacji !!!

Możesz również polubić…