ZESPÓŁ TALENTU MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW


                                                                                                                                               

Na odbywających się w Zamościu Mistrzostwach Polski Juniorów w łucznictwie nasz zespół w składzie w : GREC Michał, MALICKI Dawid, MARZEC Paweł, PAJ ĄCZEK Piotr został MISTRZEM POLSKI w Zespołowej Olimpijskiej Rundzie FITA.

Po kwalifikacjach nasz zespół z wynikiem 3745 pkt. zajmował 1 pozycję. Walkę o medale rozpoczął od 1/4 gdzie wygrał z Czarną Strzał ą Bytom 208 do 204 w walce o finał pokonał zespół Mazowsza Teresin 201 do 190. W finale nasza drużyna spotkała się z odwiecznym rywalem o najwyższe trofea Mistrzostw Polski zespołem Łucznika z Żywca. Stawka była tak wysoka, że zawodnicy obu zespołów nie wytrzymali napięcia o czy świadczy wynik 195 do 189 dla Talentu.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=74106

Możesz również polubić…