XXXIII MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ IM. IRENY SZYDŁOWSKIEJ

                                                                                                                                                                                                     
Paweł MARZEC został zwycięzcą XXXII MEMORIAŁU im. IRENY SZYDŁOWSKIEJ , który odbył się jak co roku na torach Drukarza w Warszawie 24.06.16 r. W kategorii seniorów w półfinale wygrał 6 do 2 z Kacprem SIERAKOWSKIM. W finale w takim samym wynikiem pokonał zawodnika z Radzymina Sławomira MICHALAKA . Po kwalifikacjach Paweł z wynikiem 631 pkt. zajmował 5 miejsce.

Wśród juniorów nasz klub reprezentował Maciej NIEDŹIEDŹ, który w pojedynku o brązowy medal uległ zawodnikowi gospodarzy Markowi SZYMAŃSKIEMU 2 do 6.

Gratulujemy

Możesz również polubić…