TRZY REKORDY ŻYCIOWE STELLI LUBASIŃSKIEJ

                                                                                                                                                                                     

Na rozgrywanych od czwartku, 5 maja 2016 r. MISTRZOSTWACH POLSKI KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS w podnoszenia ciężarów w Zamościu., o medale  rywalizować będzie aż 233 zawodniczki i zawodników kategorii U15 i U17. W tym gronie bardzo dobrze zaprezentowała się nasza zawodniczka Stella LUBASIŃSKA, która w gronie zawodniczek do 15 lat zdecydowanie wygrała w kategorii wagowej do 48 kg. Stella zaliczyła sześć podejść i uzyskując 47 kg w rwaniu, 59 w podrzucie oraz 106 kg w dwuboju ustanowiła trzy rekordy życiowe. W klasyfikacji generalnej w punktacji sinclaira z sumą 174,7 pkt. została sklasyfikowana na 7 miejscu w kategorii zawodniczek do 15 lat.

                                             Gratulujemy  
  

Możesz również polubić…