9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

                                                                                                                                                                                                

Uroczystym otwarciem które odbyło się 7 maja 2016 r. o godz. 09:00, na Stadionie Lekkoatletycznym Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu rozpoczyna się 9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY. W zmaganiach ma wziąć udział ok. 2500 uczestników w 19 sportach z klubów wrocławskich i Dolnego Śląska. W otwarciu uczestniczyli nasi łucznicy. Planowany termin rywalizacji łuczników przewidziany jest na 4 czerwca na torach łuczniczych UKS Talent przy ul. Szkockiej. Dla każdego uczestnika 9 WOM przewidziana jest koszulka a za zajęcie jednego z trzech pierwszych miejsc pamiątkowy medal oraz dyplom.
                            Zapraszamy

 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=96703

Możesz również polubić…