BRĄZ IZABELI PODLIPNEJ NA MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

W Dniach 19-21.04.2024 R. w Zamościu odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w podnoszeniu ciężarów. Wystąpiła na nich 5 naszych reprezentantów. Z mistrzostw wracamy z brązowym medalem Izabeli PODLIPNEJ , 4 miejscem Oliviera GÓRSKIEGO, dwoma piątymi miejscami, Nikoli MOJSY i Ariadny SZYMAŃSKIEJ oraz 7 Natalii WIECHOWSKIEJ. Pobito pięć rekordów życiowych. Olivier Górski w podrzucie 147 kg i w dwuboju 260 kg, Izabela 65 w rwaniu i 149 w dwuboju oraz Ariadna 41 w rwaniu. Ta ostatnia mimo , że zajęła 5 miejsce w swojej kat. wagowej z uwagi na wspólne punktowanie kat. wagowych 45 kg i 49 kg zajęła pierwsze niepunktowane miejsce tj miejsce 9. Cieszy 6 zaliczonych podejść ciągle niewykorzystanego potencjału Nikoli MOJSY, może z następnych mistrzostw wróci z medalem, czego jej życzymy.

Wyniki mistrzostw przedstawiamy w tabeli poniżej :

Dziękujemy za ambitną walkę i emocje

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/index.php?/category/386

Oplus_131072

Możesz również polubić…