IDEA FAIR PLAY

System IDEA FAIR PLAY gwarantuje szybkie i łatwe wsparcie finansowe UKS TALENT poprzez osoby i firmy z całej Polski. Dzięki IDEI FAIR PLAY możemy planować swoją przyszłość. Nie musisz wychodzić z domu.  Płacąc swoje dotychczasowe rachunki, wybierając produkty z oferty 30 towarzystw ubezpieczeniowych i opłacając je za pośrednictwem IDEA FAIR PLAY część kwoty przekazujesz  w formie darowizny na nasz klub.

Ciebie to nic nie kosztuje, a IDEA FAIR PLAY gwarantuje Ci taką samą lub lepszą ofertę od tej, którą obecnie posiadasz.

Zobacz jak działa IDEA FAIR PLAY.
Adres strony internetowej www.ideafairplay.pl

Dodatkową formą wsparcia naszego klubu jest przekazanie 1% podatku.

Sposób przekazania darowizny w postaci 1% odpisu z podatku dochodowego to wpisanie w zeznaniu podatkowym.  W RUBRYCE „NUMER KRS  0000270261

W CELU SZCZEGÓŁOWY UKS TALENT WROCŁAW 837

Wsparcie UKS Talent to strzał w „10”

Możesz również polubić…