GRAD REKORDÓW NA TURNIEJU ŁUCZNICZYM W KARCZOWISKACH


                                                                                                                                                                               

LZS SKS Raszówka był organizatorem TURNIEJU ŁUCZNICZEGO DZIECI I MŁODZIKÓW. Zawody odbyły się w Karczowiskach w dn. 03.05.2016 r. i zgromadziły na starcie 125 uczestników. Nasz klub reprezentowany był tylko przez 17 zawodniczek i zawodników. Taka niska frekwencja spowodowana była  długim weekendem majowy. Miało to znaczenie na wyniki w I RUNDZIE MŁODZIKÓW, które odbyły się równolegle ale o tym w kolejnym artykule.

Bardzo dobrze zaprezentował się Jędrzej KOTLARZ, który w konkurencji Orlika „wystrzelał” 672 pkt. na 720 możliwych do zdobycia i zdecydowanie zajął 1 miejsce. Jest rekord życiowy Jędrka i bardzo możliwe, że Rekord Klubowy.

Swoje kategorie wiekowe wygrali:
– GAWROŃSKA Dominika – I Krok,
– WARDĘGA Weronika – Młodzik Młodszy,
– KOZŁOWSKI Antoni – Młodzik,

Na uwagę zasługują również wyniki uzyskane przez Wiktorię DZIELENDZIAK, Milenę KRZEMIEŃ w kategorii Apacz,  Wiktorii GOCLON, Wiktora MAZEPY, Jakuba DOSTALA, Jędrzeja GRABOWSKIEGO, Wiktora WITASIKA, Michała BILEWICZA Wszyscy wymienieni ustanowili rekordy życiowe. 

Bardzo wysokie wyniki srebrnych medalistek HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW, Weroniki WARDĘGI i Łucji WESOŁOWSKIEJ, które po raz pierwszy wystartowały w kategorii Młodzika Młodszego napawają optymizmem przed sezonem na otwartych torach. Uzyskane wyniki przez Weronikę i Łucję są również ich rekordami życiowymi.

Wyniki wszystkich naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                              
                                Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=96750

Możesz również polubić…