WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W ŁUCZNICTWIE

To już 7 raz Talent Wrocław jest organizatorem WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY w łucznictwie.

W kategorii Apacz kolejny już raz zamiana na dwóch pierwszych miejscach. Tym razem wygrał Jacek ZABOJSZCA2 pkt przed Jędrzejem KOTLARZEM.

Jedyna nasza zawodniczka w tej kategorii wiekowej Alicja HUKzajęła 3 miejsce.

Wśród Orlików Wiktor MAZEPAi Patryk BALICKIz nowymi rekordami życiowymi zajęli odpowiednio 7 i 8 miejsce.

Dwie nasze orliczki Łucja WESOŁOWSKAi Weronika WARDĘGAzajęły 3 i 4 miejsce. Obie o rok młodsze od zawodniczek, które stanęły na dwóch pierwszych stopniach podium.

Wyniki najmłodszych przedstawiamy w tabeli poniżej.

Pierwsza  6 otrzymała dyplomy i koszulki z logiem Olimpiady a pierwsza 3 okazałe medale 7 WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.