GRAD REKORDÓW ŻYCIOWYCH NA 8 MEMORIALE IM. ALEKSANDRA MACHOWSKIEGO


                                                                                                                                                                                                                         
          8 MEMORIAŁ ALEKSANDRA MACHOWSKIEGO  podobnie jak w latach poprzednich odbył się na obiekcje Śląska Wrocław 14.11.15 r. wzięło w nim udział 19 zawodniczek i 31 zawodników z 8 klubów oraz Iregsemcse z Węgier, tym samym po raz pierwszy zawody rozegrane zostały w obsadzie międzynarodowej.

Z  13  naszych reprezentantów najwyżej sklasyfikowano SZAWAN Karolinę, która bijąc siedem rekordów życiowych wygrała kategorię wiekowa do 17 lat. Druga nasza zawodniczka w tej kategorii , 15 letnia LUBASIŃSKA Stella zajęła 5 miejsce. Stella  ustanawiając 3 rekordy życiowe.

          W kategorii wiekowej do 20 lat wystąpiły 4 nasze zawodniczki. BACZEWSKA Agnieszkazajęła 2, NOWAK Daria 3 , GRONOWSKA Hanna 5 i LUBASIŃSKA Zaklina 6 miejsce.  Dwie ostatnie ustanowiły nowe rekordy życiowe.

          Nie zawiodła  DZIENIS Monika  bijąc rekordy życiowe w rwaniu 83 kg i dwuboju 177 kg zajęła 2 miejsce w kat. wiekowej do 23 l.

          Wśród mężczyzn BACZEWSKI Tomasz z sześcioma rekordami życiowymi sklasyfikowany został na 11 miejscu w kat. wiekowej do 17 lat. Po cztery rekordy życiowe ustanowili   MUSZ Tomasz i RZEPKA Krystian. Tomasz zajął 13 a Krystian 17 miejsce. Cała trójka to jeszcze młodzicy.

          PRZYBYLAK Adrian był 3 a  ZAJĄC Karol  5 w kat. wiekowej do 20 l. Jedyny nasz młodzieżowiec  WOJCIECHOWSKI Mateusz  zajął 5 miejsce .  Mateuszprzegrał zakład z Karoliną i Tomkiem MUSZEM w dwuboju 283 do 280. Był to bardzo udany start naszych zawodniczek i zawodników. Ustanowiono wiele rekordów życiowych, patrz tabela. Rekordy zaznaczono na niebiesko.

                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                 Gratulujemy

Możesz również polubić…