Zgrupowanie kondycyjno-lecznicze w Oravicach

W dniach 7-16.11.2008r na zgrupowaniu kondycyjno-leczniczym w słowackich Oravicach przebywały zawodniczki i zawodnicy dwóch dolnośląskich klubów CKS „Zagłębie” Wałbrzych i UKS „Talent” Wrocław. Tradycyjnie zakwaterowani byliśmy w pięknej, o wysokim standardzie „Chacie Giewont”( ponieważ z jej okien widac ten tatrzański szczyt ze słynnym krzyżem).

Codzienne kąpiele w basenach z gorącą, wysokozmineralizowaną wodą doskonale wpłynęły na wyleczenie drobnych, nabytych podczas sezonu urazów, a cisza i spokój jakie panują w tej urokliwie położonej miejscowości spowodowały, że juz po jednym dniu pobytu czuliśmy się wyluzowani psychicznie. W trakcie zgrupowania Pan dr Leszek Stricker udzielił zawodnikom kilku wykładów ze znajomości przepisów sędziowskich, a Pan Franciszek Ślązak prowadził codzienne zajęcia ogólnorozwojowe. Był też pomysłodawcą przeprowadzenia biegu z okazji Dnia Wyzwolenia, który w kategorii dziewcząt wygrała Ola Kuciapska, natomiast chłopcy na metę przybiegli równocześnie. W konkursie rozwiązywania SUDOKU najlepszy tym razem był Paweł Pluta.

Ogólnie zgrupowanie należy uznać za bardzo udane i już nie możemy się doczekać kiedy tam wrócimy.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=30995

Możesz również polubić…