OGÓLNOPOLSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ ŁUCZNICZY

          Klub Sportowy „Ameoli” Świebodzice drugi rok z rzędu zorganizował w dniu 28.11.15 r. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY. W zawodach wzięło udział od Apacza do Seniora 120 zawodniczek i zawodników w tym 36 z naszego klubu.  Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe upominki a pierwsza trójka nagrody.

          Niezawodny w kategorii Apacz jest duet Ania DZIERKA i Alicja HUK, które kolejny już raz zajmują w swojej kategorii dwa pierwsze miejsca. W kategorii ORLIK, Amelia KWAŚNY zajęła 2 a Weronika WARDĘGA 3 miejsce. Michał ZAKRZEWSKI okazał się najlepszy wśród młodzików młodszych podobnie jak Maciej FUTYMA wśród młodzików.  Na podium stanęli jeszcze Łucja WESOŁOWSKA i Wiktor MAZEPA w kategorii młodzika młodszego oraz Barbara SAWICKA w kategorii młodzika.

          Wszystkie wyniki uzyskane przez nasze zawodniczki i zawodników w kategoriach APACZ – MŁODZIK przedstawiamy w tabeli poniżej.

 

          W kategorii open wśród kobiet Maja BANASZEWSKA DUDEKw finale przegrała po barażu z Małgorzatą RYBCZYNSKĄ9 do 10. Ania FUTYMA zajęła 3 miejsce wygrywając z koleżanką klubową Adą TRZEBIŃSKĄ 6 DO 4. Wśród mężczyzn wygrał Paweł MARZEC przed Michałem GRECEM. Bardzo dobrze w tym gronie spisał się Antoni KOZŁOWSKI, który zajął 4 miejsce a wiekowo jest jeszcze młodzikiem młodszym. Również Maciej JĘDZREJEWSKI, Grzegorz NYCZ, Adam SKWIERTNIAŃSKI i Bartek BATKIEWICZto jeszcze młodzicy.

          Był to bardzo udany turniej. Nie zabrakło oczywiście Mikołaja

Możesz również polubić…