MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZS W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

          Przez dwa dni 07-08.11.15 r. o medale  MISTRZOSTW POLSKI ZREZESZENIA LZS w Kurzętniku w województwie warmińsko – mazurskim, rywalizowało  81  zawodniczek i zawodników  z 27 klubów z 8 województw.  

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Wśród młodzieżowców  DZIENIS Monika zwyciężyła w kategorii do 63 kg z bardzo dobrym wynikiem 174 kg co dało jej najwyższy wynik w punktacji sinclaira 236,3 pkt. Warto nadmienić ze podejścia 83 kg w rwaniu i 95 były minimalnie nieudane.  Również  WOJCIECHOWSKI Mateusz  zdobył złoty medal w kategorii wagowej plus 105 kg z wynikiem 278 kg. Udanie  wystartowały nasze juniorki. W kategorii wagowej do 53 kg  zadebiutowała  GRONOWSKA Hanna dla , której był to pierwszy start w życiu.  Rezultaty 42 kg w rwaniu, 53 w podrzucie i 95 kg w dwuboju są jej pierwszymi rekordami życiowymi.  Baczewska Agnieszka i NOWAK Daria stoczyły bratobójczy pojedynek w kategorii wagowej do 58 kg. O zajęciu 2 miejsca zadecydował podrzut w którym  Agnieszka zniwelowała 3 kg przewagę Darii  po rwaniu i podrzucając 76 kg wygrała z Darią różnicą 1 kg.  NOWAK Daria sklasyfikowana została na 3 miejscu.  PRZYBYLAK Adrian w kategorii wagowej do 77 kg z wynikiem 253 kg zajął 1miejsce.

W punktacji klubowej zajęliśmy 2 miejsce tracąc do 1 miejsca 2 pkt.

         

Pełne wyniki przedstawiamy w tabeli poniżej


                                                                                                                                       

                                                                       Gratulujemy

Możesz również polubić…