MŁODZI ŁUCZNICY TALENTU W BLASKU ZŁOTA                                                                                                                                                         
           
Na rozgrywanych w dniach 21-23.03.14 r. w Zgierzu HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW w ŁUCZNICTWIE nasz zespół młodzików młodszych w składzie : Maciej FUTYMA, Antoni KOZŁOWSKI i Grzegorz NYCZ zdobył złoty medal w konkurencji drużynowej. W finale pokonali zespół Łucznika Żywiec 6 do 0. Nasi młodzi zawodnicy poszli w ślady swoich starszych kolegów, którzy w latach poprzednich z każdych Mistrzostw Polski wracali ze złotymi medalami.

         Bardzo dobrze spisał się nasz drugi zespół w składzie : Maciej JĘDRZEJEWSKI, Michał ZAKRZEWSKI i Bartek BATKIEWICZ, który minimalnie w 1/4 przegrał            z Borutą Zgierz 0 do 6 i sklasyfikowany został na 7 miejscu.

Poniżej w tabeli przedstawiamy wyniki uzyskane przez nasze zespoły.

        
                                                                                                                                                         

W konkurencji zespołowej młodzika reprezentowała nasz trójka zawodniczek : Kalina GUZIK, Magda POŁOŻYŃSKA i Marta SMOLAK. Niestety w pojedynku o wejście do strefy medalowej nasze dziewczęta przegrały 2 do 6 z drużyną Jar Kielnarowa i sklasyfikowane zostały na 5 miejscu.

                                                      

                                                                           Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=87174

Możesz również polubić…